zjentek

Které z těchto zvířat mně může více ublížit či mě poškodit při střetu ve volné přírodě?

Kdo mě více poškodí?

Děcka, vím, že chybí jiná možnost. To proto, že mne zajímá, které z těchto zvířat mě více poškodí- třeba jelenem poškozený zjentek.
(Edison, ty mě už nerozhodíš…) (;

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

Medvěd

Chybí jiná možnost. Taky to může být komár, který ti daruje malárii nebo jiné nemoci.

Další odpovědi
Kelt

Medvěd

To je různé. Nejsilnější je medvěd, ale takový jelen v říji má parohy a divočák, když má mladé taky není na pokec. Zapomněl jsi tam jezevce. Každé zvíře o tobě ví dříve, než ty o něm. Kdysi byl pořad, kdy hodnotili bojovníky z jednotlivým dob a zkoumali účinnost zbraní a tipovali výsledek bitvy a pak to modelovali na počítači. Doufám, že by nezkoumali takto zvířata, co jsou schopna roztrhat, zničit. Zvířata reagují pudově a používají jen to, čím jsou vybavena.

annas

Divočák

Medvěd sám nezaútočí, zpravidla uteče, pokud ho někdo neprovokuje, protože se cítí ohrožený.

Divočák, možná častěji bachyně, na člověka zaútočí. pokud ji někdo vyruší, třeba v křoví – brání selata.

Vlk zaútočí, když ho někdo vyprovokuje. Možná když útočí na ovce a člověk ho zahání.

Jelen prý poranil člověk, když ho vyrušil u krmení.

Tchoř, myslím si, že uteče. K nám chodil na slepice. Jednou jsem ho zahlédla, ale rychle zmizel. Jen smrad po něm zůstal.

Samozřejmě že většinou si za útoky zvířat mohou sami lidé, Ale nikdy neříkej nikdy.

Lgee

Vlk

Podle mě vlk u toho je hodně malá šance na přežití, skoro žádná. Po člověku je za 10 sekund. A pokud nezemře protože vlk nebude mít zrovna moc hlad tak by to byly takové následky ze by to nechtěl přežít ani Chuck Norris

Zdroj: vlastní autistická hlava

Edison

Medvěd

Chybí jiná možnost. Třeba VŮL.

Ametyst

Divočák

Divočáci budí respekt, a usazují se už i ve velkoměstech.

marci1

Tchoř

Poškodí? Samozřejmě tchoř. Takovou vůni bych ti nepřála. 🙂