Zlatý

Které z těchto zvířat mně může více ublížit či mě poškodit při střetu ve volné přírodě?

Kdo mě více poškodí?

---------------

Děcka, vím, že chybí jiná možnost. To proto, že mne zajímá, které z těchto zvířat mě více poškodí- třeba jelenem poškozený zjentek.
(Edison, ty mě už nerozhodíš...) (;

Hlasujte v anketě

Jelen 0% Medvěd 43% Vlk 14% Divočák 29% Tchoř 14%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Medvěd

Chybí jiná možnost. Taky to může být komár, který ti daruje malárii nebo jiné nemoci.

Další odpovědi:

Stříbrný

Medvěd

To je různé. Nejsilnější je medvěd, ale takový jelen v říji má parohy a divočák, když má mladé taky není na pokec. Zapomněl jsi tam jezevce. Každé zvíře o tobě ví dříve, než ty o něm. Kdysi byl pořad, kdy hodnotili bojovníky z jednotlivým dob a zkoumali účinnost zbraní a tipovali výsledek bitvy a pak to modelovali na počítači. Doufám, že by nezkoumali takto zvířata, co jsou schopna roztrhat, zničit. Zvířata reagují pudově a používají jen to, čím jsou vybavena.

Zlatý

Divočák

Medvěd sám nezaútočí, zpravidla uteče, pokud ho někdo neprovokuje, protože se cítí ohrožený.

Divočák, možná častěji bachyně, na člověka zaútočí. pokud ji někdo vyruší, třeba v křoví - brání selata.

Vlk zaútočí, když ho někdo vyprovokuje. Možná když útočí na ovce a člověk ho zahání.

Jelen prý poranil člověk, když ho vyrušil u krmení.

Tchoř, myslím si, že uteče. K nám chodil na slepice. Jednou jsem ho zahlédla, ale rychle zmizel. Jen smrad po něm zůstal.

Samozřejmě že většinou si za útoky zvířat mohou sami lidé, Ale nikdy neříkej nikdy.

Bronzový

Vlk

Podle mě vlk u toho je hodně malá šance na přežití, skoro žádná. Po člověku je za 10 sekund. A pokud nezemře protože vlk nebude mít zrovna moc hlad tak by to byly takové následky ze by to nechtěl přežít ani Chuck Norris

Zdroj: vlastní autistická hlava

Stříbrný

Medvěd

Chybí jiná možnost. Třeba VŮL.

Pokročilý

Divočák

Divočáci budí respekt, a usazují se už i ve velkoměstech.

Zlatý

Tchoř

Poškodí? Samozřejmě tchoř. Takovou vůni bych ti nepřála. :-))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 996
Zlatý annas 761
Zlatý Kepler 538
Zlatý beer 514
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 443
Zlatý marci1 360
Zlatý www 357
Zlatý gecco 235
Zlatý Lamalam 207

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.