Rokio

Která stavební spořitelna (pro dospělé) poskytuje aktuálně nejlepší benefity?

Která ze stavebních spořitelen pro lidi nad 18 let nabízí nejlepší bonusy?

poznámka: Předpokládejme, že si tam budeme ukládat maximální částku (1.667 měsíčně) a za 6 let ho hned vybereme.

Nejlepší odpověď
annas

https://zpravy­.aktualne.cz/fi­nance/stavebni-sporitelny-porovnani-sporeni/r~aad176de30f01­1e88560ac1f6b220e­e8/?redirected=15336405­84

V odkazu je článek „Jaké stavební spoření si vybrat a vyplatí se ještě vůbec? Spočítali jsme, kolik můžete získat“

Takže se dovíte víc,k když si porovnáte spořitelny. Článek je z 27. 3. 2018