Radomír.cz

Která rostlina nejvíce vyčistí tělo od toxinů?

Toxiny

Nejlepší odpověď
badisko

Kopriva …tedy koprivovy caj …

Další odpovědi
anonym

Zelí – ideálně kysané.
😉

Hlada

Myslím, že je potřeba nejdřív si vyčistit si hlavu od manipulací a nenechávat si čistit peněženku nakupováním volovin. Zdravý člověk žádné „čistění“ nepotřebuje, nemocný by se měl řídit radami lékaře.

marci1

Kopřivový čaj, řeřicha, citrón, listová zelenina, zelí, artyčok, červená řepa, česnek, zázvor, zelený čaj, ap. 🙂

Doplňuji:
http://ona.id­nes.cz/potravi­ny-a-detoxikace-076-/zdravi.aspx?c=A131010­_133118_zdravi_pet

Dane

Česnek obsahuje fenoly a flavonoidy, které působí bakterocidně a antioxidačně. Má pozitivní vliv na trávicí trakt. Podobné účinky má např. cibule. Na pročištění organismu je vhodná také červená řepa, zelí a jablka.

da ny

Vyčistit se musí játra, tedy ostropestřec mariánský.