Radomír.cz

Která rostlina nebo jídlo je zaručený lék na potenci?

Nejlepší odpověď
annas

Bylinky nám pomáhají dosáhnout kýženého cíle i v této oblasti, ať už se jedná o zvýšení sexuální touhy, podporu mužské erekce nebo posílení plodnosti u mužů i u žen. Výbornými a lehce dostupnými afrodisiaky pro obě pohlaví jsou černý a kayenský pepř (známější jako chilli papričky). Protože oba druhy pepře obsahují látky způsobující prokrvení sliznic, podporují u mužů snadné dosažení erekce. Problémy s erekcí pomůže vyřešit též čaj z ostružin či kotvičníku zemského, z rostlin a potravin jsou to pak brambory, celer a kukuřice.

http://astroca­fe.centrum.cz/clan­ky/2012/6/20/clan­ky/rostliny-ktere-podporuji-plodnost-potenci-sexualni-touhu/

Další odpovědi
zjentek

a chceš přidat nebo ubrat? Jesti zlepšit, tak je to kulčiba dávivá ..jen to chce dosti přesně utrefit požité množství ,)

Sonka Pop

JJ, taky jsme s tím doma bojovali. Ale prostě vztah bez sexu, to není ono. I chlap si to uvědomoval. Ale naštěstí jsme našli řešení. https://www.a­mante.cz/aman­te-long-effect/amante-long-effect-150-tobolek/ – výnorná věc. Díky nic se postupně zlepšuje sexuální život. Je po nich taky pevnější erekce a hlavně se vrací sexuální naladění!

anonym

Zjentku…Ty mě dostáváš!Díky!