456jkl@post.

Která práce je méně nebezpečná: pátrání po osbách, nebo věcech?

Pátrání po:

  1. osobách
  2. věcech

    Pravděpodobně některým osobám záleží více na věcech než na osobě(ách)… Např. jsou ochotni obětovat jinou(é) osobu(y) aby „nebyla“ vypátrána věc…

    Některým osobám záleží více na osobě(ách) než na věci(ech)… Např. „loupežnici“ skrývají „loupežnika“, aby ho nevypátrali, protože by mohl být obviněn, obžalován a souzen.

Upravuji:

Dotaz je myšlen v souvislosti s Policií ČR. Není tajemstvím, že u policie jsou specializovaná pracoviště, kde se zaměřují na tuto problematiku. Zajímám se o to, kde je práce méně nebezpečná, jestli v „sekci“ pátrání po věcech, nebo v „sekci“ pátrání po osobách. V které „sekci“ jsou pracovníci ve větším nebezpečí a v které ve větším bezpečí?

Nejlepší odpověď
Drap

Neznám takováto specifická zaměstnání. Celé se mi to jeví jako smyšlený nesmysl.

Další odpovědi
ivzez

Nevím, jak přesně to u policie chodí, ale nezdá se mi
moc pravděpodobné, že by měla sekci na pátrání po osobách
a další sekci na pátrání po věcech…