Avatar uživatele
Elk

Která lékárna vrací poplatek 30 Kč jako poděkování?

Doplňuji:
Tak to u nás v kauflandu je taky Dr. Max – vyzkouším, i když moc léky nepotřebuji, ale z rodiny ano. Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Elk

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, irij, Jahoda, rynek878 před 4833 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Taky používám Dr.Max u našeho Kauflandu.

Elku odkud jste?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Lékárna v Poliklinice v Pard.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Dr.MAX Pelhřimov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
irij

Každá lékarna Dr, Max. Je to řetězec, údajně český a navíc můžete mít jejich registrační kartu a další slevu. V dotazníku :proč lékárnu navštěvujete doporučuji napsat : kvůli krásné magistře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Všichni tu doporučujou Dr. Max… možná máte jinou zkušenost než já, ale moje je taková, že do Maxu jen v největší nouzi. Je HROZNĚ drahej, aspoň co můžu soudit podle dvou nebo tří lékáren. Kapky na kašel tam byly klidně o dvacet, třicet korun dražší než jinde :o/
Takže pak chápu, že si taková lékárna může s klidem dovolit vracet poplatky, když si to obratem vybere jinak.
Možná když máte jejich kartu, tak to pak vyjde líp…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Každá, protože poplatek se odčítá od ceny léků. Stačí si nechat vyjet účet a podívat se na něj, zda tam je či není –30,– Kč ( a násobky).
Jestli to nějaká vrací, je to jen optázka psychologie prodeje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Dr.Max v Kauflandech.Mám i jejich průkazku a ceny jsou velmi příjemné proti obyčejným lékárnám.A při větším doplatku za lék se mi ještě omluví že oni za vysokou cenu nemůžou.
A ve Vyškově má Dr.Max některé magistry opravdu moc hezké a sympatické.Chodím jedině tam. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pájo

Regulační poplatek M U S Í ze zákona vybírat všechna zdravotnická zařízení. Která tak nečiní, jednají PROTIZÁKONNĚ!! Věc je však jednodušší – oni jej vyberou, Vám ho jako vrátí za věrnost ap. (Dr.Max je na takové machinace expert!), to že Vás natáhnou vyšší cenou na daném léku, či přípravku Vy samozřejmě nepoznáte… už to tu zaznělo, je to jen otázkou prodejní taktiky. Max se vždy prý pohyboval na hraně zákona.

Regulační poplatky a jejich výběr jsou upraveny § 16a zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění, ve znění pozdějších předpisů.

Dle odst. 5) výše uvedeného § je „regulační poplatek příjmem zdravotnického zařízení, které regulační poplatek vybralo. Zdravotnické zařízení je povinno použít vybrané regulační poplatky na úhradu nákladů spojených s provozem zdravotnického zařízení a jeho modernizací.“

Na co konkrétně jednotlivá zdravotnická zařízení regulační poplatky využívají by Vám tedy mohli sdělit jednotlivá zdravotnická zařízení.

před 4353 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek