sznamko

Která klec je nejvhodnější?

mám takový problém.mám křečka v malém akváriu a chtěl bych mu koupit větší klec včetně domku pítka a nějákých hraček.kterou by jste mi doporučili?

Nejlepší odpověď
mojitek

hlavne mu poridte kamarada.Samotnemu mu bude hodne smutno,a to prece nechcete..

Další odpovědi
anonym

moje kamarádka nekoupila klec ale takovou průhlednou lodnu co si děti do ní dávají hračky je opravdu velká a nemusí tím pádem na ní dávat víko,a dokonce vyšla prý mnohem levněji než klec,a křeček má místa jeko v parku

elektrikář

Křečkovi stačí klec pro andulky v zverimexu nebudete vědět co mu vybrart. Rádi běhají v kolečku tam najdete jistě pěknou vilu pro vašeho mazlíčka.Pozor jen ať vám nezaleze do sedačky kamarád mněl jednoho, a vrátilo se mu jich deset a sedačka byla vevnitř celá rozcupovaná.