Avatar uživatele
Rokio

Která je vaše oblíbená televizní reklama poslední doby?

Moje jsou reklamy na Air bank. Co vaše?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Gonfaloniér před 1280 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Serie reklam na ČD s Ivanem Trojanem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nemám rád reklamy, pokud naskočí, většinou přepínám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Žádná. V rámci péče o duševní zdraví televizor nevlastním a na návštěvách obvykle žádám hostitele, zda by mohli alespoň po čas návštěvy svou TV vypnout. Někteří to se sebezapřením dokáží, jiní s tím mají problém a chtějí stůj co stůj žít V OBRAZE.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Žádná, nesleduji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nemám televizi, reklamy nevahledávám ani na YouTube.
Nikdy jsem je nepovažovala za vtipné či dokonce dobré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gonfaloniér

Reklamy nemusím a na TV se moc nedívám.
Taky se mi celkem líbily reklamy na air bank, ale už jsem dlouho žádnou neviděl.
Takže nemám žádnou oblíbenou reklamu… Někdy si ještě pouštím kazety a některé filmy máme nahrané i s reklamama… To je pak sentiment, když vidím ty cca 20 let staré reklamy. Zdály se mi i kvalitnější.

Nejvíc se mi líbí asi reklamy na Johna Jamesona. To jsou jediné reklamy, které jsem si i vyhledával na YouTube. Jsou jen pár let staré.
Některé jiné alkoholy mají/měly taky pár dobrých reklam. Třeba Tullamore Dew (nebo metaxa a jiné). Tam se mi líbila hlavně jedna: byl vidět nějaký obřad, pochmurné počasí, parta chlapků v oblecích, která si připíjela na jednoho kámoše „ať je Bůh s ním“… vypadalo to na jeho pohřeb. A ona to byla jeho svatba. :D

Upravil/a: Gonfaloniér

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ty s Trojanem byly dost dobré, ale většinou při začátku reklamy přepínám jinam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Valentino Voce Viva: 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HUNe_d4ax­p4&feature=em­b_logo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek