Rokio

Která je vaše oblíbená televizní reklama poslední doby?

Moje jsou reklamy na Air bank. Co vaše?

Nejlepší odpověď
nyjono

Serie reklam na ČD s Ivanem Trojanem.

Další odpovědi
Drap

Nemám rád reklamy, pokud naskočí, většinou přepínám.

zjentek

Žádná. V rámci péče o duševní zdraví televizor nevlastním a na návštěvách obvykle žádám hostitele, zda by mohli alespoň po čas návštěvy svou TV vypnout. Někteří to se sebezapřením dokáží, jiní s tím mají problém a chtějí stůj co stůj žít V OBRAZE.

elkon

Žádná, nesleduji.

ivzez

Nemám televizi, reklamy nevahledávám ani na YouTube.
Nikdy jsem je nepovažovala za vtipné či dokonce dobré.

Gonfaloniér

Reklamy nemusím a na TV se moc nedívám.
Taky se mi celkem líbily reklamy na air bank, ale už jsem dlouho žádnou neviděl.
Takže nemám žádnou oblíbenou reklamu… Někdy si ještě pouštím kazety a některé filmy máme nahrané i s reklamama… To je pak sentiment, když vidím ty cca 20 let staré reklamy. Zdály se mi i kvalitnější.

Nejvíc se mi líbí asi reklamy na Johna Jamesona. To jsou jediné reklamy, které jsem si i vyhledával na YouTube. Jsou jen pár let staré.
Některé jiné alkoholy mají/měly taky pár dobrých reklam. Třeba Tullamore Dew (nebo metaxa a jiné). Tam se mi líbila hlavně jedna: byl vidět nějaký obřad, pochmurné počasí, parta chlapků v oblecích, která si připíjela na jednoho kámoše „ať je Bůh s ním“… vypadalo to na jeho pohřeb. A ona to byla jeho svatba. :D

paul1

Ty s Trojanem byly dost dobré, ale většinou při začátku reklamy přepínám jinam.

marci1

Valentino Voce Viva: 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HUNe_d4ax­p4&feature=em­b_logo