mosoj

Která část těla není schopná, se jako jediná, sama zahojit ?

Doplňuji:
Tato otázka byla administrátorem smazána a protože se zde zase vyskytuje tak zřejmě vrácena. Nevíte jaký mohl být důvod k jejímu odstranění ? Koho urazila ?

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že je to mícha. Mícha „nesroste“.

Každým rokem v naší republice přibývá kolem stovky dalších lidí po poranění míchy, kteří potřebují k pohybu invalidní vozík.

http://zdravi­.e15.cz/clanek/pri­loha-pacientske-listy/nebezpecna-poraneni-michy-456807

Další odpovědi
Drap

Jsou to zuby.

Reuef

treba takova useknuta ruka s tim bude mit docela problem

Beer4Real

Možná proto že tohle spíš zní jako kvíz, že nás zkoušíš a ne jako otázka. Pokud jsi někde četl o tom že jenom jedna jediná část se sama nehojí, tak tam muselo být napsané která část to je. Asi tě někdo prokoukl :)

annas

Našla jsem rovněž zuby. Ale při dalším hledání narazila na michu, která nikdy „nesroste“, takže se rovněž nezahojí, jak uvádějí některé české i anglické zdroje.

Musela jsem restartovat počítač, takže původní zdroje nemohu najít.

annas

Český odkaz jsem našla.

http://zdravi­.e15.cz/clanek/pri­loha-pacientske-listy/nebezpecna-poraneni-michy-456807