Frckar

Kruhy pod očima

Asi 8 let mám kruhy pod očima, takové tmavé, pomalu jako modřiny. A mám tam také celkem slušné vrásky, ale je mi teprve 17 let. Za rady budu rád. Díky

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si vložit dotaz do modré lišty. Otázka již byla několikrát vložená.

Jinak souhlasím s -iv-. Podle čínské medicíny máte nevyrovnanou energii ledvin. Konkrétnější odpověď poskytne odborník. Na dálku těžko radit…

Další odpovědi
anonym

Tmavé kruhy pod očima bývají způsobeny špatnou funkcí ledvin. Ale i jine priciny. Poradte se opravdu se svym lekarem. -iv-

www

A lékař ti na tuto otázku řekl co ?

terry

Za rady jaké. Proč je máš nebo jak je zamaskovat?
zamaskovat nejlépe korektorem a make-upem. Pokud je zvolen správný, není to vůbec vidět.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=kruhy+po+o%C4%8­Dima&sa=Vyhle­dat