mikik

Jakmile na křovinořezu (výkon motoru MTD 790) přidám plyn, zhasne motor. Kde je problém?

Dobrý b den.Chci se zeptat, mám křovinořez MTD 790. V pohodě ho na sytič nastartuji, i při vypnutí sytiče krásně běží na volnoběh, ale jakmile přidám plyn, tak zhasne motor.Kde je problém? Svíčku jsem měnil. Za odpovědi předem děkuji.

Odpovědi
JájsemRaibek

Podívej se na hadičku z nádrže do karburátoru. Je možné, že je někde skříplá a nedodává palivo-tedy tolik paliva. Malé množství stačí jen na ten volnoběh.
Zkus kouknout na trysky a na sítko v nádrži-koncovka na hadičce v nádrži, může být přicpané a opět na plný výkon nestačí palivo.