karel 1

Křečové žíly na nohou mohou vymizet po použití kopřiv?Přečetl jsem si tu radu na internetu a trpím už měsíc,do kdy ještě

Dalši zpusob je kysele zeli,to přijde jako druhe na řadu když neuspěju s kopřivami.rad bych slyšel radu jen od toho kdo se vylečil,jine radílky nemiluju

Nejlepší odpověď
anonym

tak se palte dál ale křečové žíly nezmizí,kopřivy se používájí jako prevence,né když už je máte
Doplňuji:
bohužel jinak to nejde
http://www.plas­ticka-chirurgie.info/za­kroky/lecba-krecovych-zil-varixu

Další odpovědi
martina1

No,pokud chcete počkat až se vám ve varixu udělá trombus,ten se pak utrhne a doputuje vám do srdce,nebo budete mít štěstí a srdcem projde aniž byste dostal infarkt,tak vám doputuje do mozku a mrtvička vás nemine.Jinak upalujte k lékaři pro stahovací punčochy a domluvte se na odstranění.Záleží na tom,jak velké varixy jsou,třeba punčochy pomohou,ale zelí a kopřivy opravdu ne.Omlouvám se,že zkouším poradit,ale myslím,že jsem zkušený radílek.

ReHu

Pomáhá kombinace.
Kopřivy + kyselé zelí. Je potřeba užívat vnitřně i obkládat, pravidelne 2* – 3* denně cca 8–9 let.
To bylo na tom netu malinkým písmem.
Neznám ale nikoho, kdo to vydržel ani nikoho, kdo se tímto vyléčil.
Protože, jak správně píšete – mohou.

Čarodějnice

Praxe čarodějnice je již 25let ale takoví lék nebo bylina aby zmizeli křečové žíli podle mne není.Vím že radílky nemilujete ale mněl by jste trochu naslouchat a nemyslím tím že co řeknou tak okamžitě tomu věřit,ale přemýšlet nad tím zdali i někdo jiný má pravdu.