Dudu855456

Krátký ůčes pro jemné vlasy?

Ahoj.Chtěla bych krátké vlasy pro teenagery.Jed­noduchý na ůpravu.Děkuji kdyžtak za rady a nápady! ;)

Nejlepší odpověď
Lorrien

Ahoj :)
Pokud jsou příliš jemné, nezkracovala bych je více než po bradu, pak vypadají ještě jemnější, pokud se s nimi nehodláš každé ráno piplat :)
Jestli máš světlé vlásky, zkus je ztmavit, vypadají potom hustší. (Ale nechoď do černé!)
Jestli účesem myslíš sestřih, vzala bych to těsně nad rameny, žádnou podkovu ani nic podobného, možná ozvláštnit ofinou buď na bok, nebo plnou. Nesestříhávat po celé délce, jen konce, abys měla objem.
Pak s těmi vlasy můžeš dělat cokoli, co Tě napadne. Copánky, drdoly, občas na noc do copů nebo pokud máš „krepovací“ žehličku, tak vyžehlit. S ofinou máš také daleko širší škálu vlasových doplňků.
Doufám, že jsem alespoň trošku pomohla :)