Marťas2

Jaký si mám na kratší vlasy vybrat kulmofén

Jaký si mám vybrat kulmofén? Mám kratší vlasy, takže bych chtěla s menším nástavcem a cenovou relaci si představuji do max. 600,– Mám jemné vlasy, takže udržet účes není snadné. Šampony ani tužící pěny na objem moc nepomáhají.

Odpovědi
hanulka11

Dnes už je ke koupi spousta kulmofénů s vyměňovacími nástavci stačí když si zadáš do vyhledavače kulmofén na krátké vlasy a vyjede ti nabídka -zobrazení i s cenami