Kapicka

Myslíte si,že se účes tzv.„postupka“ hodí na jemné vlasy?

Chtěla bych si to nechat udělat,ale mamka zase že prý mám moc jemné vlasy…tak nevím

Nejlepší odpověď
Terryle

Postupkou myslíš vlasy sestříhané tak, že se od obličeje dozadu prodlužujou, nebo vrstvené /že máš „svrchní“ prameny kratší a spodní delší/?
Každopádně myslím, že se na jemný vlasy hodí oboje, hlavně to sestříhání do vrstev jim prý přidává objem.

Další odpovědi
Belatrix

No..taky hodne zalezi na typu obliceje, ktery mas. Ale myslim, ze kdyz mas jemne vlasy tak to nijak neovlivni tenhle styl ucesu..;)

terry

Určitě. Je to dokonce střih vhodný pro jemné vlasy. Ty pak opticky nabydou na objemu.
Záleží ale hodně na kvalitně provedeném střihu a také na používaných vlas.přípravcích.