janani

Chci si koupit pepřový sprej. Poradíte, jak se pužívá? Je nějaké omezení?

Původní dotaz
krásný den, chtěla bych si koupit pepřový sprej. Jak se používá a je nějaké omezení při jeho použití?
--

Nejlepší odpověď
Drap

Používá se stejně jako každý jiný sprej. Zmáčkneš a už syčí. Omezení jsou taková, že ho můžeš pouze použít pro svoji přiměřenou obranu.

Další odpovědi
BergySeltzer

Existuje vícero druhů. Co vím, tak např takový, který vytvoří široké rozprášení směsi, takže není potřeba moc mířit, ale nehodí se moc ven – důvod je zřejmý – povětrnostní podmínky. Dále takový, který vystříkne tenký „pramínek“ atd atd. Doporučuje se vyzkoušet si sprej prvně „na nečisto“. V prodejně vám určitě poradí blíže.