jirka F

Koupili jste ptáčkům do krmítka potravu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

A) ano

Kupuji slunečnicová semínka, kosům dávám jablka. Přidávám vločky, rozdrobený či strouhaný rohlík, nastrouhanou mrkve, drcené ořechy apod.

Vyzkoušela jsem hrušky, ale vypadá to, že je odnáší kuna. Stejně odnesla zavěšný lůj, je vidět, že je „šikovná“ a zřejmě hladová", Neškodí sousedům.

--
Doplňuji ještě odkazem. Názory se často liší.

"Vhodné jsou určitě ovesné vločky, strouhaný rohlík, maso, strouhaná mrkev, tvaroh a samozřejmě sádlo či lůj. Zapomeňte však na sůl. Tu musíte zcela vynechat.

http://www.ze­lenezpravy.cz/cim-v-zime-krmit-ptaky-a-labute/

Další odpovědi
Drap

C) mám jinou odpověď

Nekoupil jsem nic mám dostatečnou vlastní, vypěstovanou zásobu.

elkon

B) ne

Doma se vždy něco najde.

zjentek

C) mám jinou odpověď

A proč? Má snad třeskutě mzrnout, nebo kalamitně sněžit?

paul1

A) ano

Jáhly a pohanku

Midoc

A) ano

Ano koupil.

anonym

A) ano

Emefej

A) ano

Nakoupil a část doplňuji z vlastních zdrojů (jablka, jeřabiny, hložinky, ořech, žaludy apod.).

Medulka.013

B) ne

Od toho je příroda, aby ptáky a další divoká zvířata nakrmila, tak jak to činila dávno předtím, než do toho začal zasahovat člověk. Však příroda ví, že naštěstí prostě všichni nepřežijí.

Školníšprtka

A) ano

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.