Kajoch

Koupili byste si třeba na zahradu nebo na pavlač Havlovu lavičku od Bořka Šípka?

Já rozhodně nevím:)))

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

Mám dojem že se po pár letech převrátí .

Havlovu lavičku – to je jako lavička Vency Lahváče co je po něm pojmenované letiště ?
NE
Kdyby mi za ni zaplatili pár drobných tak možná jo .

Další odpovědi
ivzez

Tahle by se mi na zahradu líbila:
http://www.bo­reksipek.com/i­mages/lavicka3­.jpg

marci1

A kterou máš na mysli? Tu červenou (850 tis. Kč) nebo tu dřevěnou s dvěma židlemi (350 tis. Kč)? Za mě je to moooc. 🙂

Kajoch

To marci1:ani jednu.Možná si raději koupím nějaké dílo od Knížáka:)

ivzez

A co Ringo Čech?
Odpal golfového míčku z Karlových Varů
do Karlštejna je přinejmenším zajímavý…

Kajoch

Souhlas.Ringo mě hodně baví.....