Koupelnové zrcadlo musí stát více než tisíc korun?

Nejlepší odpověď
fira

Asi záleží kde ho koupíš a jak ho chceš velké.Ale dá se pořídit od 800kč.Jo a dej si do vyhledavače koupelnová zrcadla a tam si určitě vybereš.

Další odpovědi
Bumbes

jsou i levnější:
http://www.zbo­zi.cz/items?q=kou­pelnov%C3%A9+zr­cadlo&sId=Jmqr­6D0KCInmfo3H3_OL&pr­evItemType=new&max­StockAvailabi­lity=-1&atDepotOnly­Flag=0&paymen­tType=&create­Time=&credibi­lity=&r=zbozi1&i­temType=new&or­der=cheap&oldShi­re=&shire=&min­Price=&maxPri­ce=

ReHu

Nemusí, ale může.
Jde o to, jak velké a jak zpracované chceš.
Podívej se do jakéhokoliv marketu. Např. Obi, Baumarkt, Baumax, Hornbach, krom toho je mají i koupelnových studích i sklenářstvích. Tam ti uříznou zrcadlo na míru a levně.

pondělí

jestli máte staré okno natřete jej stříbřenkou za dvacet kaček a můžete se zhlížet