Shelpr_15

Kolikrát rychleji se otáčí velká ručička na hodinách něž malá?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Děláš si srandu?

Doplňuji:
Doufám, že to 15 není věk.

Další odpovědi
anonym

WTF???
:-O
Tak schválně – kolikrát je hodina delší, než minuta…
___
Do které třídy školy pro ´specialisty´ chodíš???

Doplňuji:
Vypadlo mi: … A kolik je na ciferníku dokola hodin a kolik je tam minut???
😉

zjentek

člověk by řek, že 12× ..ale když se podržíš návodu, že na ciferníku je 12 hodin a 60minut, tak to vypadá, že 5× ..fakt těžko říct

bolak

mowla: hodina je 60× delší než minuta
Doplňuji:
Ale příště si založ novou otázku když chceš něco vědět, tohle by mohlo zavánět porušením kodexu!

Pepa25

zzzzz, mowla: nebuďte takoví přísní … Je to matematický problém na úrovni ZŠ? je 😉 Je pravda, že ještě mohl přidat vteřinovku 🙂

anonym

😁