Kolika let se dožívá Zakrsli králík

Zakrsli králík

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-roku-se-doziva-zakrsly-kralicek-chovany-v-byte-dekuji

Další odpovědi
Drap

Jako každý jiný králík. Uvádí se 4 – 6 let. Jsou včak jedinci, kteží nevydrží 3 roky a naopal někteří mají 12

Lucule13

takových 6 let a když se o něj hodně dobře staráš tak 10 let .. 🙂

kosaaaak

12 let, to se mi zdá moc, ségře jsme jednoho koupili teď na začátku srpna a vydržel sotva dva týdny. Šla od rána na koupálko a nechala ho na balkóně, prej by v bytě nemohl dýchat. Kolem poledne se slunce obtočilo přes východní stěnu domu a k večeru už z něj moc nezbylo.