Rokio

Kolik vlastní vaše rodina nemovitostí?

Má vaše rodina nějaký majetek v podobě nemovitostí, nebo žijete v nájmu, v domě patří babičce apod.?

Pokud ano, kolik jich vlastníte?

Nejlepší odpověď
marci1

jiná odpověď

Sčítání lidí, domů a bytů proběhne v roce 2021. 🙂

Další odpovědi
ivzez

jiná odpověď

Rokio,
do ničího majetku ani do osobních věcí uživatelů
tobě ani nikomu jinému nic není.
Pokládání takových otázek by měl každý
zavrhnout v okamžiku, kdy jej napadnou.

Drap

jiná odpověď

Máme v rodině několik nemovitostí.

Muffz

3 a více

Já mám vlastní byt, naši mají vlastní byt + chatu, sestra teď staví barák, strejda má vlastní byt + chatu + zahradu. No a pak nějaké pole, louky a lesy, které se kdysi rozdávaly jak na běžícím páse. Tam se čeká na to, až bude cena nejvyšší a prodají se.

zjentek

Nechci odpovědět.

NECHCI ODPOVĚDĚT!

Klaproth

3 a více

Malvína

Nechci odpovědět.

Obávám se, že do toho nikomu nic není 🙂 Hlavně za zbytek rodiny mi nepřísluší odpovídat 🙂

orestez

3 a více

Možno i celij svit.

ahold

jiná odpověď

Většina těch, kteří se zde dotazují očekává, že jim odpovědi nějak pomůžou. Jakou pomoc očekáváš od této otázky?

Mc Merkurion

jiná odpověď

… nejseš takhle nějak moc zvědavej ???

Kryšpín

jiná odpověď

Garáž, maringotku, psí boudu, kadibudku s boro dřeva, výhledem do krajiny a se samočinným větráním

Rokio

zjentek: Respektuji to. Proto je zde možnost – Nechci odpovědět.

ivzez

Kdybys to respektoval,
tak bys takové otázky nepokládal!!

zjentek

Ano… proto tady ta možnost je.