cincina

Kolik váží jeden železný radiátor?

Děkuju za odpovědi:)

Nejlepší odpověď
sevos

Jsou plechové a litinové.Podle velikosti váží málo až hodně.

Další odpovědi
Lorelai

No podle toho jaký, my jsme měli doma ještě takové staré, ne ty nové, úzké, bílé, ale nějaké hnědé asi metr vysoké a 20 cm široké. Záleží také na délce. Ale vím, že když je taťka odnášel, musel mu někdo pomáhat, typuju něco kolem 80kg.

honza19hk

napiš z čeho je,jestli litinový nebo plechový a napiš počet článků,jestli dvojtý nebo jednoduchý a rozteč přírub nebo jeho rozměry pak se dá odpovědět na otázku. Já likvidoval litinovej radiátor co měl skoro 2 tuny ale taky měl skoro 100 článků.