Avatar uživatele
pizlicka

kolik stoji zapojeni plynu,kdyz mam pripojku pred domem?

maly domeček,70m čtverečnich,stary,bez plynu,jen elektřina,voda,a topi se tuhymi palivy.u domečku je předzahrádka,a tam je pripojka na plyn.kolik by stalo,kdybych chtěla v dome mit zavedeny plyn?ted budu delat rozvod elektriny,a nevim,co se vic financne vyplati.elektrina,plus plyn,nebo jen elektřina?děkuji za rady.jinak chci kamna na tuha paliva,a vytapeni přes ustredni topeni,aby ty kamna přes ustredni topeni rozvadeli teplo.nebo poradite nejakou lepsi alternativu?dekuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2049 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

I vzhledem k tvé další otázce (ohledně rozvodu vody) - nech si od několika firem z blízkého okolí udělat cenové nabídky a podle jejich podmínek si posléze vyber.

Ale předem si nech zpracovat projektantem aspoň nástin projektu - jinak si za drahé peníze pořídíš něco, co třeba vůbec nebude fungovat a nebo bude fungovat špatně - takováto rekonstrukce se nedělá ´od oka´ a už vůbec ne podle ´rozpočtu´ někoho, kdo daný objekt ani nezahlédl...
;-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Karel.S

Ahoj, souhlasím s gecco, nech si u nějaké firmy zpracovat projekt. Takhle to jde jen ztěží určit, kolik by stála přípojka.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada