Bednaricek

Kolik stojí tříleté bakalářské studium na soukr. vysoké škole?

Kolik korun může reálně stát bakalářské tříleté studium na soukromé vysoké škole? Platí, že otevřená peněženka znamená na vysoké škole jistotu? Kolik si průmerná vysoká škola za tříleté bakalářské studium řekne? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
ivzez

Od ± 25.000 za semestr po několik set tisíc.
Průměr odhaduji na 60 až 75.000 Kč za semestr.

Otevřená peněženka je téměř jistota získání titulu, ale není
to jistota získání zaměstnání. Zaměstnavatelé se už několik
let zajímají o to, na které VŠ uchazeč titul získal.
(Uchazeči ze soukromých VŠ hůře hledají uplatnění.)

Drap

Každá škola má nastavenou jinou sumu.Že otevřená peněženka na vysoké škole je jistota, díky bohu prozatím neplatí.