Rokio

Kolik stojí průměrně drahé pojištění v občanském životě?

A kolik by stálo mě?

Odpovědi
Drap

Pojištění čeho: Přívěsný vozík tě vyjde v průměru cca 400 kč. za rok

elkon

Hloupý, nepromyšlený dotaz, vyplývající z naprosté neznalosti tématu.

aevul

Pojištění odpovědnosti v občanském životě, tzv. pojistka na blbost, stojí v řádech stokorun ročně. Jestli se nepletu, ta moje stojí cca 400 Kč.

Safast354

Z této otázky jsem sám pochopil, že se jedná o pojištění odpovědnosti z občanského života. Nechápu proč se tu někteří ptají čeho by se to mělo týkat a jaké limity. Je to prosté.
Limit okolo cca 1 mil bude stačit na to když např. v obchodě převrátím regál. Osobně bych však nešel pod limit 10mil a to v případě že bych nechtěně např. zranil lyžaře na sjezdovce.
Rád tomuto pojištění říkám povinné ručení na člověka. (alespoň já si myslím, že by mělo být povinné)
Jen pozor, netýká se to věcí, které způsobím svému zaměstnavateli, na to je jiné.
Obvykle pojištění stojí okolo 1500–2000 ročně. Ale např. já ho mám zaroveň jako připojištění u svého pojištění bytu resp. domácnosti. (tuším, že je to dokonce zdarma)
S.

Filip84

Přesně tak, přečti si dotaz, a pak ho buďto smaž, nebo uprav tak, aby z něj bylo seznatelné, CO chceš pojistit, a taky na jakou částku.

Mravenec

Napadá mě opravdu mnoho možností. Obecně pojistit se dá dnes leccos.

Mravenec

Pojištění čeho?