Lgee

Kolik si v průměrně vyděláte?

Nejlepší odpověď
hapiky

Beru tolik, kolik beru. Máš-li podezření, že beru málo, sděl to prosím mému šéfovi.
Máš-li podezření, že hodně, spustím tři slzy radostí a dám ti pěťák.

Další odpovědi
Rokio

Ptát se někoho, kolik bere, je velmi neslušné.

Řeknu ti pouze, že moje profese patří do nejnižší platové třídy.

_Bůh_

My všichni průměrně 40 000 Kč, jsou na to statistiky.

Kryšpín

Když si vezmu k sobě jednoho Europoslance s náhradami a vydělím dvěma tak mám průměr 275 tisíc tvrdých českých.

led

Pri súčasnej trhovej hodnote dostávam v priemernom dôchodku vyššiu kúpnu hodnotu, než dostanú v priemernom dôchodku naše deti, ak ho vôbec dožijú.

Schluker

Prumerne? Zhruba neco mezi tim, kdy si vydelam hodne s tim, kdy si vydelam mene. Vzato kolem a kolem asi tak dost na to, abych pokryl svoje naklady a potreby.

Dochy

O něco víc, než stihne manželka utratit. Zatím.
Poslední dobou často slýchám názory, že by chtěla utrácet výrazně víc, než já vydělám.

jirka F

Tak kolem 5000 kč.

Kazatel

Průměrně stejně jako utratím.