Kajoch

Kolik si myslíte, že je očkováno proti chřipce v Česku lékařů?

Zhruba v procentech.

Nejlepší odpověď
Edison

10 – 15%. Zdroje si už dohledej, jsou jich mraky.

Další odpovědi
Hlada

Nevím, tipuji, že to bude minimum. Stejně, jako ve věhlasném očním centru, kde nabízejí úžasné možnosti korekcí očních vad, všichni nosí obyčejné brýle.

Kepler

Statistiku neznám, ale být lékařem, tak se rozhodně očkovat proti různě chrchlajícím a kašlajícím pacientům rozhodně dám.

dr.luha

V minulých letech to bylo 5%. Dobře ví k čemu to je a nechtějí zbytečně marodit díky vedlejším účinkům. Očkuje se rok starým kmenem, který už vlastně neexistuje.

Dochy

Tak pokud se pamatuju, před pár lety byla aférka, kdy nějaký střevo pro ČR nakoupilo snad miliony vakcín proti chřipce a pak chtělo nechat všechny naočkovat povinně… Lékaři byli mezi prvními kdo křičel, že takové očkování nechtějí…

Edison

Kapku se mýlíš. Že nechtějí povinně, že jim to nemá kdo co nařizovat…

Dochy

Ti, kteří byli slyšet a vidět nejvíc, nechtěli danou vakcínu vůbec.