Panda Free

Kolik se rozdává peněz každému hráči na začátku hry v původní hře Monopoly – nemovitosti? Bankovky 50 000 Kč – 100 Kč?

Doplňuji ke své otázce na pitomou odpověď nějakého „chytrolína“. Kupovat si hru nemusím, už ji mám. Návod jsme ztratili, jinak bych se asi neptala… 🙂 Asi je to tady soutěž o to, kdo dá jakože nejvtipnější odpověď, ale na otázku neodpoví a nikomu tím teda nepomůže. Tož to mě teda neba… Ego si honit nepotřebuji.

Nejlepší odpověď
Altair-AC

Kup si je a přečti si návod…To nebylo myšleno jako recese,to je prostě řada.Pokud na internetu ten návod nenajdeš,tak ty co teď máš zahoď někam do křoví a kup si celé nové…

Další odpovědi
Mikís

Nevím jestly stará pravidla stále platí. U naší stařoučké verze to je 30 000Kč do startu a 20 000Kč každé kolo.

autacek

Ve své podstatě to je jedno a množstvím počátečních peněz je ovlivněna obtížnost. Tak že i když návod něco stanoví, proč si to nepřizpůsobit, ne?