Eli

Kolik rostlin a živočichů je na souši a kolik v moři?

Dobrý den, dostala jsem za úkol zpracovat prezentaci na toto téma, jenže nikde nemohu najít odpověď. Mám v procentech vyjádřit počet živočichů, kteří žijí na souši a kteří v moři. A to samé pro rostliny. Nevíte někdo odpověď, nebo alespoň kde bych to měla hledat? Děkuji

Nejlepší odpověď
KubikS7

Myslím si,že nějaké odhady kolik procent existují. Ale určitě nebudou přesné,budou pouze přibližné,protože nikdo nezná přesný počet živočišných ani rostlinných druhů na Zemi.

Eli

To je mi jasné, ale potřebovala bych najít alespoň ty přibližné údaje.