Eduart

Kolik protočíte vody při sprchování?

Já jsem si teď změřil spotřebu vody při sprchování a vyšlo mi 8 litrů studené a 8 litrů teplé. Jak jste na tom se spotřebou Vy?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nemám ponětí, vodu pouštím dle potřeby. Když jsem špinavý, tak spotřebuji více a když nejsem, tak ji také můžu spotřebovat více (prostě jen tak stojím „vypnutý“ pod sprchou a nechávám na sebe prát sprchu naplno) A někdy to vezmu fofrem, jen se „ocáknu“ a fííííí – jsem v čudu! Tomu odpovídá pochopitelně i spotřeba. ;) :D :D

Další odpovědi
Drap

Tak přiměřeně. Nikdy jsem to neměřil a zřejmě ani nikdy nebudu.

FreddieR

Již několikrát mě upomínali poznámkou:„Ty tam myješ slona?“ :D

kristýnary

Já se přiznám, že nemám zjištěnou spotřebu vody při sprchování, ale rozhodně té vody neproteče tolik, jako když bych si napustila vanu. Také není sprchování jako sprchování. Pokud řešíš nějak hodně spotřebu vody, tak si přečti tento článek https://www.na­zeleno.cz/chce­te-se-sprchovat-vice-ekologicky-mame-pro-vas-par-tipu-jak-na-to/ . Třeba ti některá rada pomůže, abys spotřebu vody ještě trochu snížil.