zjentek

Kolik peněz (zhruba) vydělá této doméně reklama, v přepočtu na jednoho návštěvníka při stovce jeho návštěv?

Zisky z reklamy a budoucnost této domény.

Odpovědi
Drap

Nelze odhadovat, pokud nejsou upřesněny další údaje.

ivzez

Uvedete-li, jaký systém odměňování za vložení reklamy
(za pouhé zobrazení dnes snad už nikdo nezaplatí) má tato doména
sjednán, počty prokliků a/nebo konverzí při 100 návštěvách + výši
odměny za jeden proklik/jednu konverzi, bude možné odpovědět.

Takhle musím souhlasit s Drapem.

zjentek

Kuwa Drape........­.............­.....

Co by zde tak asi bylo potřeba ještě více upřesnit? To mně pověz, mně přijde otázka ZCELA PŘESNÁ. Jo, možná ještě pro úplné upřesnění zde: https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/clanek/dezin­formace-jsou-velky-byznys-tvurci-falesnych-zprav-si-prijdou-na-miliardy-40294249