zjentek

Kolik peněz by mě stálo vytvoření vlastní appky do mobilu?

Řekněme, že bych chtěl rozvážet nějaké konkrétné pamlsky (taky kafe) a chtěl bych si nechat vytvořit profi appku, kde by si zákazník dal do košíku a hned taky i zaplatil, něco jako má Wolt, například.

Nejlepší odpověď
Emefej

S využitím hotových šablon se údajně vejdeš do stovky, vývoj appky na míru je asi od 1 mega.

Zdroj: https://webfu­sion.cz/kolik-stoji-vyvoj-mobilni-aplikace-v-roce-2023/

Další odpovědi
Zlatý člověk

Bez rekalmy je ti web nebo appka do mobilu k ničemu, pro začátek doporučuji YouTube

harryneb

I really enjoyed reading your article, which I thought was quite helpful. If you have time, I'd want to play <a href=„https:/­/supermariobros­wonder.io“>su­per mario bros wonder</a> with you. Your webpage is fantastic. The information on this page has piqued my curiosity.

zjentek

Emefej, tvůj link je trocha „double“ ale to neva, poradil jsem si, děkuju. (;

Emefej

Tak to sorry jako, ten startovací proud tam pochopitelně nepatří.