Avatar uživatele
RAB

Kolik jste aktivní?

Toto je otázka hlavně pro ty, co mají třeba 2000 bodů. Jak dlouho využíváte tuto stránku a jak často na ní trávíte čas a kolik minut denně? Já jsem tady necelé 2 týdny, chodím sem skoro každý den asi na 15minut, ale dost y toho jenom prohlížím starší otáykz a neodpovídám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym, kokoťenko, david22 před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Od února,ale chytlo mě to až někdy v polovině března. Nevím kolik času denně mi to zabere,ale zase tak moc ne,sice počítač jede celý den,ale já se vždy průběžně kouknu,co nového,když mě to nezaujme,tak cupitám něco dělat…no a většinou v sobotu a neděli jen na skok,to chodíme s dětma na výlety

P.S ženy mají totiž tu jedinečnou vlastnost,že dokáží s přehledem dělat několik věcí najednou a naplno
Doplňuji:
Pro Kopretinku,když je dáváš,tak máš radost,že má radost,ten kdo je dostal…

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Nechci se opakovat, ale my ženy zvládneme několik věcí najednou na rozdíl od mužů. Počítač mám zapnutý, něco dělám, občas se podívám a pokračuji v jiné práci. Je ale pravda, že v zimě a při deštivém počasí sedím u počítače déle. Kdybych spočítala hodiny za dobu od listopadu, kdy jsem se registrovala, objevilo by se číslo dost vysoké.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

jsem tu – nevím, půl roku?, mám je zapnuté téměř nonstop a jen refreshuju, takže pokud nejsem zrovna v práci, odpovídám kdykoliv. Otázky mi chodí taky hlídačem do mailu, takže i takto se o nich dozvídám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Lidičky,to vám závidím,že si můžete nechat počítač zapnutý,mě jeho signál strhává TV,tak si musím vybrat.A i ji­nak,když je vše vypnuté,musím počkat až vypnou sousedi s vyšší rychlostí.Popravdě vyšší je každá,než moje-53,6kb/sec.To jsem zas jednou nalítla-v telefonu mi slibovali málem rychlost světla,a po připojení modemu jsem se jen divila.Zase toho hodně stíhám v domácích pracích,když se mi mělo otevřít osm fotek,v klidu jsem mezitím vytřela podlahu…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Jsem tu od listopadu 2009 v zimě jsem tu byla hodně často ted protože mám i jiné povinosti tak jak mám čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já sice ještě přímo 2000bodů nemám, ale mám něco přes 1100. Pokud se nebudete zlobit, odpovím i já. Jsem zde od 31.prosince.2009­. Ze začátku jsem body sbírala velice pomalu. Poslední dobou jsem se ale rozjela a už mi to přibývá rychleji. Zřejmě je to tím, že už mám nějaké ty zkušenosti ze starších otázek a jejich odpovědí. Mnohdy tu zazní některé otázky znovu a tak už vím, co odpovědět. Jinak já mám počítač zaplý pořád a po chvílích sem juknu, co je zde nového. Odpovím na nějaké otázky a zase šupitám do práce. Bývám tu tak maximálně 20minut. Ale to jen poslední dobu, protože jsem nemocná a jsem teď doma. Jinak přes týden tu bývám, ale méně-chodím do práce. A protože dělám různé smlouvy na počítači, tak sem na chvíli skočím. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KOPRETINNKA

AHOJ JSEM TU NOVÁ NAČ JSOU PAK TY BODY?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Taky jsem chodím průběžně.
To KOPRETINNKA – palečky – body vyjadřuješ souhlas s odpovědí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kokoťenko

Až dost !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NickD

Já jsem tady registrovaný skoro dva měsíce.Původně jsem hledal pomoc a odpověď na moji otázku.Pak jsem našel víc než jsem si myslel a taky mě tyto stránky zaujali.Nakonec jsem se zaregistroval.PC mívám zapnuté skoro celý den,ale jsem u něj spíš ve večerních hodinách.Televize mě moc nebere.Body nesleduji.Někdy odpovídám,poradím a někdy se jen tak připojím do diskuse.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek