Velenka

Kolik je životní minimum pro fyzické osoby manžele spojené v insolvenci při příjmu dohromady 21500Kč.a dluhu 3900000Kč.

Jsme prosím v insolvenčím řízení,které nám bylo společně uznáno a 1.2.2012 máme setkání s věřiteli. Zajímalo by mne tedy kolik bude pro nás dva stanoveno životní minimum. Viz. ČJ: KSBR 40 INS 18010/2011-A-13, BRNO- HUSOVA 16. Pokud nebudou stačit údaje výše popsné, ráda odpovím na další potřebné otázky.
Mějte se hezky, zdraví Velena Haklová

Nejlepší odpověď
beer

Výpočet živ. minima i existenční minimum je zde:
http://kalkulac­ky.idnes.cz/cr_zi­votni-minimum-domacnosti.php