vivatis

Kolik je v současné době 1 Euro 1 Českou korunu?

Nepotřebuje doplnit :D jednoduše
1Euro=(výsledek)1Kč

Nejlepší odpověď
bolak

otázka je napsaná dost podivně, ale jestli hledáš přepočet, tak stačí napsat do googlu: „EUR in CZK“ a vyhodí to že výsledek „1 Euro = 24.9120218 Czech koruny“ ↓↓↓↓↓

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?aq=f&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8&q=eur+in+czk

Další odpovědi
oskar

Nákup- 24.796 Prodej- 25.035

www

Stačí dát do Google kurzy měn a nemusíš se ptát zde. Uvidíš vše, kurz se může podle různých aspektů lišit.

mosoj

Doplnit to potřebuje. Ono to není tak jednoduché. Pro účetní operace se bere kurz ČNB ke konkrétnímu datu ( ono se to kupodivu mění ). Jinak záleží na směnárně či peněžním ústravu kde se odhodláte směnnou transakci provést. V každém peněžním ústavu může být kurz jiný !

Jose1f

Pro nenáročného tazatele platí, že v současné době představuje 1 Euro asi 25 Kč, čili 4 eura za stovku.

meshuge

1 Eurokoruna :D