Ing.internet

Kolik je v ČR počítačů na hlavu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Všechny počítače jsou na hlavu!

Další odpovědi
kosaaaak

Spíš tě asi zajímá, kolik je v ČR hlav na počítač. Tady jsou statistiky všech zemí, ovšem z roku 2005, ale lepší něco než nic.

http://www.eco­nomist.com/no­de/11318927

Údaje z roku 2010 jsou následující:
Osobní počítač vlastnilo ve druhém čtvrtletí letošního roku 59 procent českých domácností (2,4 milionu), více než polovina domácností (56 procent) pak mělo ve stejném období přístup k internetu. Vyplývá to z údajů, které v úterý zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ).

V porovnání s rokem 2005 vzrostl počet domácností vybavených počítačem dvojnásobně. Před pěti lety totiž počítač mělo jen 1,2 milionu českých domácností. Letos navíc každá pátá domácnost (732 tisíc, 18 procent všech domácností) používala dva nebo více počítačů.

FikeCZ

Nerozumim řeči tveho kmene

Děda Louda

Spíš než počítače jsou na hlavu mnozí lidé. Jejich počet neznám a nepídím se po něm.

RomanP

Na hlavu je klobouk, čepice či jiné pokrývky. Počítač na hlavě je dosti výstřední doplněk.