einsteinka

Kolik je správní poplatek za rozšíření živnostenského listu…?

Dobrý den, vlastním živnostenský list (resp. koncesní listinu na taxislužbu) a nyní si ho chci rozšířit o realitní činnost, což je činnost volná. Moje otázka spočívá v tom, že nevím, kolik si mám připravit na správní poplatek za rozšíření? Zda 500,– za rozšíření a nebo nic, protože rozšiřuji o činnost volnou.
Předem děkuji za odpověď…

Odpovědi
Michal Kole

Tuším, že litřík, pokud „někdo“ nenavrhl zdražení.

quentos

podle tohoto zdroje by to nemělo být nic, ale není na něm datum :{/>
Michal: litřík se platí za zhotovení ŽL jako takového, tedy u první živnosti, viz tentýž zdroj

http://www.pra­ha1.cz/cps/od­bory-a-oddeleni-spravni-poplatek-za-zio.html

cukrar

http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/spravni-poplatky/sazebnik-cast-1.aspx

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone