JájsemRaibek

Kolik je nás tu zlatých (k 4. 3. 2019)?

Tak jsem obdržel soukromou zprávou milostné psaní které začíná slovy: „Ahoj zlato“.
Takže by mě zajímalo, kolik je nás tu zlatých, kterým takový líbes přišel?

Nejlepší odpověď
annas

Také jsem dostala v IP psaní, které začíná stejně, tedy Ahoj zlato?

Jenže dotyčná se domnívá, že jsem muž, proto jí mám napsat, budu její štěstí. Třeba si vybírala podle „fotografií“, takže ta moje je jedinečná a určitě ji zaujala, podobně jako vaše.

Jenže netuším, v čem hledá štěstí? Vsadila se s někým, že dostane nejvíc mailů?

Třeba jí u někoho jiného trpělivost přinese růže. .

Další odpovědi
zjentek

Co? Někdo nám šahá na zadek?

nyjono

Proč si to nespočítáš?

Dochy

Taky jsem Zlato 😉

led

JájsemRaibek, keby nedostala takýto milostný lisť annas, povedala by som, že to je nejaká vaša, vlastne obdivovateľka seržanta Casey Rybacka zo známych filmov „Prepadnutie v Pacifiku“ a „Prepadnutie 2: Temné územie“
Tú rozdielnosť v písaní mien „Ryback“- „Raibek“ si nevšimajte, mnohí ešte stále píšu, ako počujú.

led

Prepáčte , že som vás degradovala, práve som dostala email od poručíka Rybacka, že nie je seržant, ale poručík Navy SEALs a kuchár.