Rokio

Kolik je českých korun pasivní příjem 14.070 satoshi měsíčně?

poznámka: Satoshi je nejmenší jednotka Bitcoinu.

Tolik moje pasivní investice v Bitcoinech vydělají za měsíc. Kolik je to v českých korunách?

Odpovědi

Asi 30 korun…gratuluji

ElonMusk

Pro účely investice je vhodnější použít altcoiny, případně investovat do tradičních akcií (viz nedávný raketový růst Tesly, dále Alibaba, Spotify akcie apod).

Btw u Tesly jsem očekával nepřerušený růst na $3000/share, včerejší zastavení růstu mě teda zklamalo!