jirka F

Kolik důvodu může mít vrzání postele?

Zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Mp2

1.podlaha
2.matrace (ty pružinové)
3.konstrukce postele

Zkus na ní buďto zahopsat nahoru/dolů nebo do stran.. Pak to zjistíš..

Ty hnusné dřevotřískové postele nastřílené sponami budou skřipat furt, dokud to jak píše kolega (teď mi to tu neukazuje ostatní komentáře, tak nevidím jméno :( ), nepřevrtáš spojovacimi úhelníky.. (OBI nebo stavebniny)

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že téměř vždy jde o poněkud rozvolněné dřevěné díly, popřípadě lamelového podkladu. Pomůže namazání styčných ploch mýdlem a zpevnění konstrukce ocelovými úhelníky.

Kryšpín

Divoký sex

elkon

Stačí pořádně sešroubovat a na pohyblivé třecí plochy nanést mýdlo, nebo nalepit proužky koženky. Vyzkoušeno.

mzm