zjentek

Kolik dnů mně ve sklepě vydrží hovězí guláš?

pro upřesnění- samozřejmě než ho sežeru, ale nezávisle na množství?

Ad Jugar- když už sis všimnul i ty, tak tedy 10°C

Nejlepší odpověď
dudu

Při osmi stupních maximálně 5 dnů.

Další odpovědi
ReHu

Jak velkou zimu máš ve sklepě?

gecco

Dobře uvařený guláš vydrží při pokojové teplotě aspoň 3–4 dny, ve sklepě – podle teploty…
😉

Kelt

Počítáš pouze s teplotou, jako s jedním faktorem. Další faktor je možnost přístupu nějakého člověka, konzumenta guláše , pak vydrží guláš sotva hodinu.

anonym

Nepíšeš jestli máš sklep v bytovce nebo v domku,neuvádíš teplotu,otázka jak pro debily.

anonym

Otázku nejprve formuluj správně a pak jí zadej.
Takhle se ptáš de facto na kravinu,když pak doplníš stupně,to už ten guláš musí kvíst.

anonym

Příspěvek: Jugare, teď jsi se prozradil: otázka pro „debila“!

Jugare, i to, že jsi změnil odpověď, nemá vliv!
Nahlásil uživatel: Jugar