Gami.Pet

Kolik cca stojí letenka do Los Angeles z letiště Brno ?:)

napište třeba víc cen ptř, vím že to má asi každá cestovka jinak ;)

Nejlepší odpověď
www

Podívej se do zdroje:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Le­tenka+Brno-Los+Angeles+K%C4%8D&­client=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Další odpovědi
Lucijej

Z Brna jsem nic nenašla, jen z Prahy. Taky záleží na věkové kategorii, třídě letu a letecké společnosti.
U Studentagency jsem našla ceny mezi 11 a 40 tisíci:
http://letenky­.studentagency­.cz/booking/na­bidka-letenek

zjentek

z čech, ekonomickou třídou,plný nebo slevněný tarif, klasickou( ne nízkonákladovou) společností: široký záběr 7 až 35 tis. , ty ale spíše najdeš letenku za 11 až 27tis.kč. Nemusíš ale letět z čr. Tak třeba s Finnair je na letenku radost pohledět. Já si třeba zabukuju let v jiné zemi (třeba rozvojové) prostřednictvím tamního dealera, on mi ticket pošle elektronicky a já letím za cenu, jaká byla v té jeho zemi a tak se třeba stane, že letíš př: z frankfurtu někam do neznáma ( 14000km) opravdu za 7tis., třeba s Emirates, což není vůbec zlé co do comfortu v economy class ,)
Doplňuji:
..ale ty máš sotva zatlačený medík v uchu a svědí to, navíc ti furt teče krev z nosu, tak probůh ještě nikde nelítej, ještě pár let počkej třeba ,),),)

Matthew

Kamarád letěl taky do států a vyřešil to následovně :) ze student agency do Londýna za nějakých akčních 900Kč (!AUTOBUS), prohlídl si Londýn, pak odletěl z Heathrow :) Z Londýna ho to vyšlo levněji, takže peníze co ušetřil si užil v Londýně za ten krátký čas :) Do Londýna to sice autobusem chvíli trvá, ale zmáknul dvě mouchy jednou ranou :)

A jinak k otázce, stačí do jakéhokoliv vyhledávače zadat letenka Praha-Los angeles, popřípadně Vídeň-LA a můžete se kochat nabídkami do rána ;)

MajklM

A kdy by si chtěla letět? Na sezóně taky docela záleží. U rezervací většinou platí, že čím dřív, tím líp, ale není to pravidlo.
Taky je ještě možnost oslovit nějakou CK, která prodává letenky a poprosit je, ať ti letenku zkusí najít. Taky se tak dá přijít k levné letence. V odkazu posílám oblíbené stránky pro vyhledávání letenek, tak se tam zkus podívat.

Zdroj: http://www.con­dor.cz