duch svaty

Kolik času denně věnujete masturbaci?

Odpovědi
df

10–15 minut. Nejdýl trvá nalezení zajímavého videa na xvideos.com Ale každý den to není. Za to někdy to je i dvakrát. A střídám to se sexem s mojí ženou.

Marty Koller

Každý večer zlato 🥵🥵🥵🥵👿👅👄🍆tak hodinu někdy hodinu a půl.

aliendrone

Easy, u mě je to jako se vším, co je fajn! Zkrátka MÉNĚ, než bych chtěl. :(
To máš pořád něco – buď nemám čas nebo nemám sílu (a tím NEMYSLÍM že bych ji vyčerpal skotačením s nějakou libou děvuchou) a dokonce si jednoduše NEVZPOMENU. :(

Je mi jasné, že nevěříš v možnost, že se „dá zapomenout“. Ale jestli budeš na světě strašit dost dlouho, tak nakonec poznáš sám, že nekecám. Takže mi nezbývá než ti popřát, aby sis na ten VELESMUTNÝ okamžik prozření (že doopravdy nekecám) počkal co nejdéle. :) ;)

aliendrone

Marty Koller>>> Hmm… A že jsem tak smělý, KDE bereš sílu a čas na souložení? ;) :)