Roxana

Kolik času denně strávíte dojížděním do práce či do školy

Já 20 minut.

Nejlepší odpověď
anonym

Tam 30 minut, z5 to samé.Jezdím do práce a autem.

Další odpovědi
Magix.cz

Jako Jugar, cca 30 minut tam a stejně zuruck :)

anonym

Tam a zpět v průměru 40 minut a záleží na hustotě provozu a hlídek dopravní policie.

klumprt

2 × 15 minut autem. To je dobrý.

Mapel

25 minut

da ny

Já 8 – 10 minut MHD tam, zpět 15 :)

Známý MHD + vlak tam 1,5h a zpět 1,5 – 1,75h :(

honza19hk

jak kdy, když dělám na velkých stavbách máme tam kompletně zařízené buńky a v nich spíme.každý bagrista nebo řidič má svoji. tak někdy i 20 minut a někdy pokud vylezu z buńky rovnou do bagru před ní asi minutu než k němu dojdu.-)

Pepa25

Statistika podle posledního Sčítání: http://www.czso­.cz/csu/2013e­dicniplan.nsf/p/22000-13