dhampir

Kolik bylo Vaší dceře když dostala boty na minimálně 5 cm podpatku

Hlasujte v anketě

Odpovědi
knedlik123

15-17

Ja bych rekl, ze to neni pro deti ale mlade slecny si to muzou vyzkouset

Pajuza

15-17

Krakis

18+

Ještě naštěstí nikdy-je rozumná.Ničí to nohy,páteř a nevím proč si ženský myslej,že je to sexy.Navíc klapou podpadkama jak -když to řeknu slušně-prostitutky,aby na sebe upozornily.A navíc-kolik řidiček v podpatkách už zabilo lidí-to by byl zajímavý průzkum…

romi1003

10-12

da ny

15-17

Doplňuji:
Podpatek 4 – 5 cm je údajně ze zdravotního hlediska ideální. Dcera preferuje obuv sportovní, tedy nízkou podrážku (s klenbou uvnitř). Je to též extrém, ale menší zlo než nebezpečné podpatky vysoké 🙂

verísek.pivo

10-12