Zvědavý

Kdy od Instagramu můžu chtít peníze, kolik k tomu potřebuji sledujících nebo jak tohle funguje?

Spousta lidí dostává od Instagramu peníze za post. Některé IG opravdu živí.
Ne že bych se o to pokoušel, jen mě zajímá, jak to funguje, protože znám lidi, co to zkouší. Díky

Odpovědi
jankvapil9

Nedostáváš peníze od instagramu, ale od firem, kterým děláš reklamu. Kolik na to potřebuješ sledujících se říct nedá.Rozhodně bych firmy neotravoval s 1000 sledujícíma. Je to zbytečný. Myslím, že ideální je cca 50 000, na to abys začal něco zkoušet.