12kolemjdouc

Koho mám kontaktovat za špatnou hygienu v kadeřnictví?

Dnes jsem se sel nechat ostrihat. Kadernice mela velice spatny pristup k zakaznikum. Po umyti vlasu pouzila jiz pouzity rucnik. Je to velice nehygienicke a je treba s tim neco udelat. Toto neni prijatelne. Koho mam kontaktovat?

Nejlepší odpověď
Hlada

Koho kontaktovat? No přece tu kadeřnici. Umět si vyjednat obchodní podmínky jakékoli služby patří mezi základní dovednosti. Ne mlčet, zaplatit a pak udávat.

Další odpovědi
ivzez

Teď už nikoho. Jestli jste si to nenatočil, šlo by o tvrzení
proti tvrzení → neprokázal byste, že nepoužila čistý ručník.

Ale zaráží mne, že jste si to nechal líbit.
Proč jste ji hned nezastavil a neposlal pro čistý ručník?

cukrar

12kolemjdouc,
koukněte do zrcadla a tomu vynadejte. Páč to bude mít stejný účel, jako teď. Co jste sdělil paní kadeřnici? Co se stane, když nějakému úřadu sdělíte, to co jste napsal? Určitě tam nikdo nepoběží, ani Vám nepofoukají bolístko.
Hezký víkend.

Edison

Hygienickou stanici, živnostenský úřad, lampárnu na nejbližším nádraží, televizi noha, Jaromíra Soukupa…