koník.

kliky: je normální bolest mezi lopatkami?

Když dělám kliky, buď se širokým rozpažením rukou, nebo s rucema u sebe, tak mě po nich bolí mezi lopatkami. Nijak se neprotahuji, tak nevim jestli je to tom „neprotahováním se“ nebo mé provedení kliků je špatné. Vím, že se při posilování nijak neprohýbám ani naopak a dýchám správně.

Nejlepší odpověď
Vojtěch

Nikdy se mi nestalo a ani jsem od nikoho neslyšel, že by si stěžoval po klicích na bolest mezi lopatkami. Pokud je bolest intenzivní, zajdi si s tím k lékaři.

Další odpovědi
BELA81

Mohlo se ti tam něco zaseknout,a s tím bych raději zašla k lékaři.Ale je možné že to rychle přejde.

jendahun

Člověče raději uber na klicích.Možná se přetahuješ,ten doktor bude asi dobrý.Kliky posilují přední část svalů deltových(předek ramen),triceps a prsa.Bolest mezi lopatkami může být náběh na infarkt.S tím si nezahrávej,můžeš mít skrytou srdeční vadu a ani o tom nevíš.Jednoznačně doktor.

fesoj

jendahun má pravdu – vlastní zkušenost.

Pepelupe

mamka je doktorka a řikala že je to normálí
:D