Katru7

Jak udělat správně klik?

Vím, že existuje několik metod. Ale já nedokážu na zem udělat ani dámský klik. Jak docílit tomu, abych udělala správně ty obyčejné? Díky

Odpovědi
Roxana

Zkuste nejdříve trénovat v kleče s rukama na stoličce apod…a poté zkoušejte obtížnější varianty jako je dámský a až poté normální…a zkuste zpevnit svalstvo na pažích zvedáním napuštěných pet lahví nebo lehčích činek na fitness…takto jsem začínala já a šlo to postupně zvedat zátěž a obtížnost prováděných cviků nebo kombinace

dědapetr

Můžeš se podívat.:https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5N6MMUF96Yo